Menu
Your Cart

Güncel Haberler

16 Eyl Yuvarlak Örme Makinesi
admin 0 923
Yuvarlak örgü makinesi arakada dikiş bırakmadan dairesel bir desene sahip bir örgü makinesidir. Silindirlerin çevresine iğnelerin dizilmesiyle oluşmuşlardır. Bu oluşumun sebebi ise üretimin hızını arttırmaktır. Yuvarlak örme makinelerinden birini kullandığınızda, iplik makinenin çevresine dokunacakt..
03 Nis Tekstil İhracatında Yükseliş
admin 0 945
İstanbul Tekstil ve Hammadeleri İhracatçılar Birliği (İTHİB) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Öksüz, sektörün geçen seneki ihracat başarısını değerlendirdi ve bu yıl için ihracat rekoruna hazırlandığını belirtti.2020’de tekstil ihracatında ev tekstili ve örme kumaş sektörlerinin katkılarını belirten Ahm..
31 Mar Tekstilde Tasarım Atağı
admin 0 853
Özellikle tekstil alanında yenilikçi ürünler ülkelerin ihracat ve rekabet gücünü de önemli ölçüde etkiliyor. Bu konuda harekete geçen Güneydoğu Anadolu Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (GATHİB), ‘Doku Kumaş Tasarım Yarışması’ ile uluslararası arenada rekabet edebilecek ve ihracat potans..
25 Kas Liselilerden Geri Dönüşüm Bağışı
admin 0 811
Lise öğrencileri, atık tekstil ürünü olan penye parçalırını değerlendirerek atıklardan penye ipi elde etti. Bu ipler kadınlar tarafından örülerek kaktüs saksılarına dönüştürüldü. Satışa çıkarılan ürünlerden elde edilen gelir ise Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma (ZİÇEV) Vakfına bağışl..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)